Gettin ‘Obliekajte sa v New Orleans: Najlepšie po’Boys v meste

Pred mojou nedávnou cestou do Big Easy som konzultoval so svojím datom? kamaráti na nevyhnutné skúsenosti s potravinami v ich meste. Preskočenie Bignets a Café Au Laits sme išli priamo pre po’boy. Najlepší spôsob, ako môžem opísať Po’Boy, je povedať, že je to ako sendvič z tretieho trimestra-plnené mäsom alebo vyprážanými morskými plodmi a podávané na francúzskej bagete. Po’Boys nie sú pre slabé srdce, vegetariánov alebo tých z nás s vysokým cholesterolom. Pamätajte, Antacid je váš priateľ.

Vo vnútri Parkway Bakery & Tavern

Tento Yankee sa zastavil v Parkway Bakery & Tavern a tvrdil, že je najstarším, najzábavnejším obchodom Po’boy v New Orleans. V sobotu popoludní sme mali v polovici budovy čiaru, mali sme dosť času na konzultáciu s menu a vzali sme atmosféru. V čase, keď sme sa dostali k pultu na objednávku, som vedel, že chcem, aby sa môj po’boy obliekol* a podával sa s košom jam-fries a studenou fľašou staromódneho koreňového piva Barq.

Kde zostať

Nájdite ubytovanie pre rodiny s deťmi v New Orleans od tradičných hotelov po prenájom súkromných dovoleniek prostredníctvom Stay22.com:

Medzi ďalšie miestne obchody s po’boyom v našom zozname patrili Domilise’s, La Bella (povesť, La Bella’s podáva najlepšie mäsové gule v meste), Bobbyho morské plody (známe tiež pre čerstvý úlovok, Get Your Po’Boy Oyster oblečená ), a dong phuong orientálna pekárňa (áno, vietnamská reštaurácia na šialenstve po’boy). V novembri je dokonca každoročný festival v New Orleans Po’boy Parlation Festival (S.O.S. = Save náš sendvič, žiadne srandu!).

* Nie je hodnotené X, obliekanie vášho po’boya znamená pridať všetky opravy (ako šalát, paradajky, uhorky a mayo). Myslite na to ako na BBQ v štýle Memphis.

Parkway Bakery & Tavern

538 Hagan Ave., New Orleans, LA 70119
(504) 482-3047

Domilise

5240 ANNUNNICIACE ST., New Orleans, LA 70115
(504) 899-9126

La Bella

2118 3. ulica, Kenner, LA 70062

(504) 466-2000

Bobbyho morské plody

9013 Jefferson Hwy, River Ridge, LA 70123
(504) 738-2104

Dong Phuong Oriental Bakery

14207 Šéfkuchár Menteur Hwy, New Orleans, LA 70129
(504) 254-0214

Súvisiaci

4 Central Florida Cities ideálne pre rodinný cestný tripón tých najlepších častí cestnej premávky je pridávanie nových destinácií do vášho zoznamu, keď kľukatý v celom regióne. A stredná Florida – obľúbená u cestujúcich vďaka Orlande a Tampe – má toľko ďalších miest, ktoré stojí za to preskúmať. Kde zostať nájsť ubytovanie pre rodiny s deťmi v Titusville na Floride z…
25. apríla 2021 v „Epic Road Trips“

Nakŕmte ma v Traverse City v Michiganone náš zimný ríši divov v Traverse City v Michigane, mali sme veľa čerstvého vzduchu a príležitosti na spálenie kalórií. To nás urobilo hladom. veľmi hladný. Pre potešenie z potravín Traverse City podporuje regionálne jedlo, nezávislé reštaurácie a kulinársku rozmanitosť. S deťmi v ťahu bola naša mantra vždy cenovo dostupná, …
2. februára 2012 v „Food & Drink“

Za plážou: Výlet na Florida z Tampa do Panama Citya Florida Holfance vyvoláva obrazy surfovania a slnka, ale čo ak sa necítite na pláži? Vydajte sa na výlet pozdĺž pobrežia Mexického zálivu na Floride a budete prekvapení, koľko je potrebné, aby to nezahŕňa piesok. Tu je miesto, kde ísť na konečný rodinný výlet. Najlepší…
16. marca 2020 v „Epic Road Trips“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post