Včera v noci na Filipínach: luxusný rodinný pobyt na Hilton Manila Filipíny

predtým, ako som sa vrátil do Čiernej Hory (kde momentálne žijem so svojím manželom a mačkami), som strávil posledné 3 dni so svojou rodinou v najnovšom Hilton Hotel Hotel. Na Filipínach, Hilton Manila. Nedávno som zostal s Hilton Port Moresby v Papue -Novej Guinei a ďalších hoteloch Hilton po celom svete. Konečne som dostal chuť Hiltonu so značkou filipínskej pohostinnosti!

Zostal som 2 noci v ich výkonnej miestnosti kráľa s balkónom s výhľadom na bazén. A tiež sa musím oddávať toľko filipínskeho jedla, aké som mohol jesť. Poloha je tiež ideálna, pretože je v blízkosti terminálu NAIA Terminal 3 a Resorts World Manila a tiež ponúkajú úplne bezplatnú kyvadlovú dopravu, ktorá je ideálna, pretože by som lietal s tureckými leteckými spoločnosťami v termináli 3. Pozrite sa nižšie o mojich osobných skúsenostiach Hilton Manila!

Obsah

O Hilton Manila
Izba
Jedlo
Vybavenie
Služba v Hilton Manila
Sprievodca oblasťou Hilton Manila
Často kladené otázky týkajúce sa Hilton Manila
Prečo milujem pobyt v Hilton Manila

O Hilton Manila

Spoločnosť Hilton Hotels mala výnimočný comeback v Manile so štýlovou Hilton Manila v Resorts World Manila a Ninoy Aquino International Airport Terminál 3. Práve sa nedávno otvorila koncom roku 2018 a získala certifikát o dokonalosti spoločnosťou Tripadvisor.

Nie je to len fantastický hotel v blízkosti letiska, ale aj neuveriteľné miesto na pobyt s rodinou. Od 357 sofistikovaných izieb alebo apartmánov po krásny bazén, detské hry, až po vynikajúce reštaurácie. Je to upokojujúci odchod zo všetkých zhonu vonkajšieho sveta.

Izba

Zostali sme vo výkonnej miestnosti kráľa, ktorá má skvelý výhľad na bazén a prístup k obývacej miestnosti. Je to na piatom poschodí a s balkónom. Moja izba mala pred 55-palcovou LED televízorou veľkú posteľ a mäkké vankúše. Toaleta obsahuje toaletu, dažďovú sprchu a voľne stojaciu vaňu; Všetci sú oddelení. K dispozícii je tiež pohovka a študijný stôl.

Tiež som miloval Hiltonovu cestovnú kampaň s cieľom. V prípade trvalo udržateľného cestovného ruchu ocenili úsilie pri ochrane vody a energie, ako aj zníženie znečistenia. Izba má snímač ľahkého pohybu a v hoteli je zákaz plastov. Namiesto pravidelných plastových fliaš sa používa aj fľaše na sklenenú vodu; Je to skutočne chvályhodné!

Tu sú tiež miestnosti dostupné v Hilton Manila (iné možnosti môžu byť s výhľadom na bazén alebo bez neho):

Dvojlôžková izba – izba 40 m2 s dvoma manželskými posteľami, samostatná toaleta, vaňa a sprcha, ako aj priestor na sedenie

Hosťovská izba-40 m2 izba s posteľou veľkosti King, samostatná toaleta, vaňa a sprcha, ako aj priestor na sedenie

Dvojitá výkonná miestnosť – to isté ako dvojitá hosťovská miestnosť, ale s výkonnými výhodami

King Executive Room – to isté ako hosťovská miestnosť King, ale s ďalšími výkonnými výhodami

Suite s jednou spálňou-izba 80 m2 s spálňou kráľa v obývacej izbe v obývacej izbe a prístupový salónik

King One Spálňa Deluxe Suite – miestnosť 90 m2, ktorá má rovnaké výhody ako apartmán s jednou spálňou

King One Spálňa prémiové apartmá

Suite guvernéra kráľa – izba 160 m2 s dvoma spálňami (1 kráľ a 2 dvojlôžkové postele), obývacia izba, jedáleň, panoramatický výhľad na mesto a prístupový salónik

Jedlo

Ako som už diskutoval, mali sme výkonnú miestnosť kráľa, jednou z výkonných výhod je prístup do salóniku. Salónik je otvorený od 6:00 do 22:00. Moja rodina a ja sme museli jesť pečivo a v noci mať neobmedzené koktaily. Majú tiež 3 reštaurácie, ale väčšinou som jedol v reštaurácii Kusina, pretože som chcel jesť všetky ázijské jedlo, ktoré som nemohol nájsť v Čiernej Hore.

Pokiaľ ide o raňajky a obed, mali sme to v Kusina Sea Kitchens, čo je bufet. Raňajky boli so západnou a orientálnou kuchyňou, zatiaľ čo obed mal oveľa viac filipínskych možností. Moje osobné obľúbené boli Kare-kare, Sinigang Na lososové brucho, lechon, chrumkavé pata, medové krevety a solený vaječný krab. Môžete ich prinútiť variť svoje morské plody na základe akéhokoľvek štýlu – obyčajné grilované, solené vajíčko, sladké a kyslé atď.

Mám tiež halo-halo na dezert, aj keď mám stále kašeľ, pretože sa oddávam filipínskym chutiam. Bolo by dlhý čas ochutnať autentickú filipínsku kuchyňu, zatiaľ čo v Čiernej Hore.

Ďalšími dezertmi boli Mango Sago, Puto Bumbong, Red Velvet Cakes, Ice Cream, Samalamig (studené nápoje) a Bibingka. Zelenina a fnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post