5 dôvodov, prečo by ste mali zostať v očarujúcom orstone Manor – Devon, juhozápadné Anglicko

„Klasické britské vibrácie!“

To som mal na mysli, keď som prvýkrát videl našu dvojúrovňovú konvertovanú chatu trénera v Orestone Manor. Po tom, čo sme strávili celé päť dní a nocí v karavanovej dodávke, sme išli do malebnej dediny Devon v Maidencombe v juhozápadnom Anglicku, aby sme zabalili náš týždeň v luxusnom štýle. Keď poviem „luxusné“, Orestone Manor dokonale vyhovuje tomuto popisu v klasickom britskom štýle; Otvorené protokolové požiare, vysoké stropy, starožitné nábytok a nezvratné otepľovacie atmosféry v dome Country staršie ako 170 rokov.

Orestone Manor je rodinný dom, ktorý vlastní domov s množstvom histórie; Dom bol postavený vývojárom prvej vianočnej karty na svete Sir John Calcott Horsley, ktorý bol tiež bratom zákona Isambard Kingdom Brunel.

Dve opice cestovanie – Recenzia luxusného hotela – Orestone Manor, Devon, UK – konvenčný britský štýl

V hlavnej budove sa nachádza salónik, reštaurácia, Brunel Bar a samozrejme 12 rôznych izieb a apartmánov, všetky zdobené, zariadené a tematické jednotlivo, takže žiadne dve nie sú podobné. Naša vlastná luxusná chata v nedávno konvertovanom trénerovom dome bola na rozdiel od zvyšku nehnuteľnosti veľmi moderná. Každý kúsok klasickej vidieckej chaty na vonkajšej strane sme vošli do jasného otvoreného a moderného priestoru, s posteľou veľkosti kráľa, ktorá sa pozerala na súkromnú terasu s vírivkou, aby sa uvoľnila! Schody vedú až do obývacej izby a kuchynky so skladacím skleneným dvere, ktoré otvárajú celú stenu na druhú súkromnú terasu a výhľady až do mora! To bolo ideálne miesto na raňajky izbovej služby v čerstvom vzduchu a rannom slnku.

Dve opice cestovanie – Recenzia luxusného hotela – Orestone Manor, Devon, UK – luxusné raňajky

Great Food je bežecká téma v Orestone Manor, menu a la carte, ktoré berie klasické britské a medzinárodné jedlá a prestavuje ich pomocou originálnych a čerstvých miestnych ingrediencií, ako je divoký klašný hubový linguini a údený losos infúzovaný gin. Byť najlepším pri pobreží je úžasný výber jedál z morských plodov. Keď sme tam boli, vyskúšali sme lastúry, morské vlky a mních, ktoré sme vynikajúci. Jonathan mal tiež najlepšiu zverinu, ktorú jedol v každej reštaurácii s našou prvou večerou!

Dve opice cestovanie – Recenzia luxusného hotela – Orestone Manor, Devon, UK – ideálna zverina!

Dve opice cestovanie – Recenzia luxusného hotela – Orestone Manor, Devon, UK – teplá večera

Medzi raňajkami, obedom a večere nie je potrebné sedieť vo vašej izbe na ďalšie jedlo, Orestone Manor podáva konvenčné čaje a koláče a oh tak veľmi anglický „popoludňajší čaj“ a krémový čaj Devonshire. Ak hľadáte skutočne britský zážitok, aby ste na svoju dovolenku dosiahli dokončenie, nie je to oveľa viac Britov ako toto!

Úžasné apartmány, konvenčné britské kúzlo a veľkolepý výhľad, ktorý Orestone Manor ponúka, sú dostatočne dôvodom na to, aby ste si naplánovali pobyt. Ale aby som to pre vás mimoriadne uľahčil, rozdelil som ho na päť ľahkých dôvodov, prečo by ste mali zostať v Orestone Manor súčasťou vášho pobytu vo Veľkej Británii:

Obsah

1. Priestranné ubytovanie
2. Tradičná atmosféra
3. Názory sa omladzujú
4. Jedlo je pozoruhodné
5. Odborníci to odporúčajú!
Izby a apartmány v špeciálnych apartmánoch Orestone Manor
Ostatné miestnosti:

Gastronomické skúsenosti
Ďalšie zariadenia
Činnosť
Zhrnutie a návrhy ste na Pintereste? Pripínajte tieto!

1. Priestranné ubytovanie

Keď sme dorazili do Orestone Manor priamo z Camper Van Trip of Cornwall, moje oči sa rozšírili, keď som videl našu očarujúcu súkromnú chatu. Je to skutočne podstatné a samostatná spálňa a obytný priestor na poschodí sa skutočne cítite, akoby ste skôr v luxusnom dome ako v hotelovom apartmáne! Ak chcete virtuálnu cestu našej chaty, pozrite si naše živé video!

2. Tradičná atmosféra

Nemôžem spočítať časy, ktoré som zostal v moderných luxusných nehnuteľnostiach. Pre nás milénia sú takéto interiéry normou; Minimalistický nábytok a neutrálne farby sú naša „vec“. Existuje však niečo o konvenčných britských domoch, ktoré vám dávajú tento klasický luxusný pocit, kde luxus je zážitkom zmyslov, a nie zoznam zariadení. V Orestone Manor je to presne to, čo dostanete, napriek tomu vyvážené so všetkým moderným vybavením, ktoré potrebujete, a ďalšími.

3. Názory sa omladzujú

Pre rušné páry, ako sme my, je dobré si v určitom okamihu urobiť prestávku, len si vziať veci pomaly a absorbovať to, čo je okolo nás. Keď som prvýkrát videl výhľad na more z našej chaty, nemohol som si pomôcť, ale prepustil som dlhý „povzdych“. Cítil som sa tak požehnaný, keď som zostal v tomto očarujúcom dome s niekým, koho skutočne zbožňujem. Všetko bolo perfektné, rovnomerné!

4. Jedlo je pozoruhodné

Viem, že sa snažím schudnúť, ale jedlo v orstone panstve nie je možné odolať a menu je plné zdravých možností. Niečo, čo som to objavilnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post