10 dôvodov, prečo ísť na Katar na celosvetový festival potravín!

Podľa Svetovej asociácie pre cestovanie potravín je „cestovný cestovný ruch s potravinami alebo cestovný ruch s cestovaním po chuti polohy, aby ste získali zmysel pre miesto“. Nekonečné nové výstavy potravín, blogy a vlogy inšpirujú potraviny po celom svete, aby sa vysporiadali s vlastnými zoznamami kontajnerov na svetovej mape.

Foto: Katarský kalendár
Keď sa centrum ako Katar-kde kultúrna autenticita uspokojuje modernitu, ako aj ľudí sveta, sa stretávajú, aby si užili to najlepšie z oboch-drží najdlhšia oslava potravín v krajine počas vašich nadchádzajúcich jarných prázdnin, prečo nie skočiť na možnosť kontrolovať Z vášho stále rastúceho zoznamu jedál na jednom výlete na jednej ceste? Práve tu je desať dôvodov, prečo by ste sa mali od 20. do 30. marca tohto roku zúčastniť na celosvetovej oslave potravín v Katare (QIFF):

Obsah

1. Milestone Special Edition
2. Nesprávny počet výberov potravín
3. Jedzte. Hrať. Učiť sa
4. Celosvetové kulinárske maestros
5. Teraz je čas navštíviť!
6. Jedna z najprísnejších krajín na svete
7. Najbezpečnejšia krajina na svete
8. Dom ocenených leteckých spoločností, ako aj na letisku
9. Nádherný poveternostný stav, ako aj neobmedzené vonkajšie aktivity
10. Sledujte prípravy svetového pohára FIFA v roku 2022 Katar ™

1. Milestone Special Edition

Foto: Katarský kalendár
Po získaní svojho prostredia ako jednej z najočakávanejších udalostí na Arabskom polostrove, Qiff víta každú jar z celého sveta potraviny z celého sveta, aby oslávila rozmanitú kuchyňu na svete. Umrňujúcich 400 000 návštevníkov zo všetkých kútov zemegule sa minulý rok tešil 11-dňovej oslave potravín, ako aj v duchu 10. výročia v tomto roku, organizátori oslavy plánujú bezkonkurenčnú explóziu chutí, špeciálnych kulinárskych zážitkov, zábavy ako Rovnako ako nezabudnuteľné autentické zážitky.

2. Nesprávny počet výberov potravín

Foto: Katarský kalendár
S 11-dňovým itinerárom potravín budete mať možnosť zažiť 150 delikátnych možností F&B. Hotely, reštaurácie, kaviarne, stravovacie zariadenia a nadchádzajúci regionálni podnikatelia ponúkajú dobroty v ústach od významných arabských pochúťok až po všetky hlavné celosvetové kuchyne; Od čerstvých ekologických tvorcov, ako aj zdravých rozhodnutí až po dômyselné výtvory, ako aj kombinácie potravín, ktoré vás nútia prekvapiť.

3. Jedzte. Hrať. Učiť sa

Foto: Katarský kalendár
Uvoľníte svoj Wanderlust aj vnútorný pozorovateľ, keď Qiff prináša do centra pozornosti katarské ikonické miesta. Tohtoroční návštevníci sa ujmú vo všetkých katarských vzdelávacích meste, ktoré môže ponúknuť, pričom oslava sa dostane do centra pozornosti v jeho pôsobivom a upravenom kyslíkovom parku. Na základe svojho názvu je vzdelávacie mesto House to Sedem svetovo uznávaných inštitúcií vysokoškolského vzdelávania, ako aj špičkové výskumné študijné strediská, ako aj vynikajúce navrhnuté budovy vrátane veľkolepej národnej knižnice v Katare, ocenenej budovy Minatein (Education City City. Mešita), Koránska botanická záhrada, najmodernejšie jazdecké centrum, orientačný golfový klub s radom trackman, záhradná ekologická reštaurácia šéfkuchára, ako aj trh s poľnohospodármi Torba.

4. Celosvetové kulinárske maestros

Foto: Katarský kalendár
Každý rok globálne uznávané šéfkuchári nadšene publikum s ich kulinárskou mágiou v QIFF. Fanúšikovia, ako aj nadšenci potravín, nielen sledujú svoje remeslo v úcte, ale aj nakupujú šancu uspokojiť a osobne ich pozdraviť. Kulinárske guru ako Martha Stewart, Anna Olsen, Andy Bates, Graham Elliot a Sanjeev Kapoor sa v priebehu rokov zdobili online divadlo Qiff’s Online Cooking Theatre, ako aj tento rok, približne 30 uznávaných svetových, ako aj regionálnych hviezdnych kuchárov zo 14 krajín Platforma QIFF. Dominique Ansel, Eric Lanlard, Ranveer Brar, Siba Mtongana, Jenny Morris, Lorraine Pascale, Bobbie Lloyd, ako aj Jameela Al Lenqawi, sú len niektoré z týchto mien.

Na vedľajšej koľaji festivalu môžu ctižiadostiví kuchári ísť na majstrovské kurzy šéfkuchára Cooking Masterclass na výber 5-hviezdičkových reštaurácií naprieč Dauhom od Maestros, ako je Iron Chef Masharu Morimoto, Richard Sandoval, Nobu Matsuhissa a inštruktor Barista Fitness Sama Cevivigoz.

5. Teraz je čas navštíviť!

Foto: Christine Und Hagen Graf CC od 2.0
Qatar je centrom, ktorý sa dá pozrieť, ako aj objaviť, ako aj čo je oveľa lepší čas ako teraz? V januári spoločnosť Forbes zverejnila svoje 15 najlepších miest na cestovanie v roku 2019 a umiestnila Katar v centre na č. New York Times vyhovoval Fit tým, že katar uviedol ako jediný krajina GCC, ktorá sa dostala do svojho ročného zoznamu miest „52 miest, ktoré sa majú v roku 2019“, a odporúča tento arabský polostrov ako horúci nový cieľ pre turistov z celého sveta.

6. Jedna z najprísnejších krajín na svete

Foto: Matt Kieffer CC BY-SA 2.0
Vďaka svojim strategickým miestom na križovatke na východenull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post