Príspevok pre hostí: Naučíte sa deťom, aby sa tešili z turistiky

Ako ukazujete svojim deťom, aby sa tešili z turistiky? Je to oveľa dôležitejšie ako kedykoľvek predtým ukázať našim deťom, aby sa tešili včas v prírode. Čas obrazovky nahrádza pre deti vonku čas pre deti a získanie ďalšej generácie z pohovky je nevyhnutné. Jeff Alt je vášnivý turista a každý deň hovorí a píše o prírode. Okrem chôdze po 2 160 míľovej Appalachianskej trase prešiel so svojou manželkou aj 218 míľový chodník Johna Muira a prešiel cez 50 míľovú cestu Írska so svojou manželkou, mladou dcérou a rozšírenou rodinou. On a jeho partner sa vynorili z kostolových dverí v ich svadobný deň, keď nosili batohy, a jeho dieťa bolo prevezené na jeho prvú túru po 8 týždňoch.

Začnite skorý rozvoj rutiny:

Dajte svojim deťom zdravú dávku „skorého vonkajšieho zásahu“. Vyplati sa neskôr.

Začnite turistiku s novorodencom. Dojčatá a deti s hmotnosťou menej ako 15 libier sa musia prenášať na nosiči predného tela alebo v popruhu. Deti s hmotnosťou 16 až 40 libier sa zmestia do detského nosiča. Deti, ktoré vážia omnoho viac ako 30 libier, môžu byť pripravené na túru na krátkych vzdialenostiach a niesť malý denný batoh.

Nechajte dieťa viesť. To vám pomôže zamerať sa na to, čo ich zaujíma, a bráni vám v tom, aby ste ich nechali v prachu.

Dostaňte sa vonku každý deň. Raz denne sa choďte na prechádzku s rodinou. Prejdite sa po bloku, choďte do parku, choďte na pláž a rieku. Získajte mapy a knihy a vyhľadajte a nájdite nové miesta, kde môžete ísť. Pozrite sa na nové miesta po celú dobu.

Ušetrite peniaze a prestaňte jazdiť všade. Prejdite do obchodu s potravinami. Choďte do miestnej reštaurácie na večeru a späť. Choďte do knižnice. Urobte chôdzu a turistiku tak rutinnú ako čistenie zubov.

Prineste vonku dovnútra. Pravidelne vzdelávať, aby ste vyvolali záujem a nadšenie. Fotografujte veľa detí a miest, ktoré idete. Vytvorte plagáty pre rodinu a obývaciu izbu a na vianočné pohľadnice. Získajte časopisy, videá a umelecké diela, ktoré ukazujú miesta, ktoré chcete ísť. Prenajmite si filmy o vzdialených miestach. Pomocou internetu spolu na prezeranie máp a fotografií divočiny, prostredia a veľkolepej scenérie, ktorú budete niekedy skontrolovať.

Go High Tech. Prineste gadgetry! Prejdite na počítačovú hru na hlupákov na Adventure Technology. (napr. GPS, pedometre svetlomety, geocaching) a ukážte im všetko o tom, ako sa tieto mimoriadne zariadenia používajú pre zábavu, ako napríklad turistika v odchytáre v Shenandoah & Terrific Smoky Mtn NTL. Parky.

Vezmite deti do kurzu miestneho orientačného kurzu a naučte sa, ako spolu používať GPS a kompas.

Zapojte deti do plánovania všetkých výletov a dobrodružstiev. Staršie deti môžu používať počítač na preskúmanie vášho cieľa alebo športu. (Všetky národné parky a mnoho ďalších destinácií majú webové stránky plné faktov a informácií., Mapy, divočina).

Nechajte deti (najmä dospievajúcich) priniesť priateľa. Získajte povolenie od rodičov a urobte z neho klubové dobrodružstvo.

Preskúmajte cieľ a aktivitu. Nechajte svojho mladého, pomôže vám s týmto Google, webovými stránkami parku, knižnicou, cestovnou sekciou kníhkupectva, outtitters atď.

Dostal si poštu! Pošlite mapy a príručky v oblasti a poraďte sa u miestnych cestovných expertov na turistiku, strážcov, sprievodcov atď. Nechajte balíčky zaslané vášmu dieťaťu alebo deťom.

Zúčastnite sa miestnych prezentácií alebo prednášok (Outfitters/Knižnice/kníhkupectvá) Každá šanca dostanete.

Plánujte dopredu – najmä keď máte mladšie deti. Vyberte si chodník, ktorý používa ľahký prístup k domestikovaniu. Mať základný tábor alebo predbežné ubytovanie vám umožňuje byť rodičom, nie šerpa.

Skontrolujte možnosti prepravy. Ak potrebujete vystúpiť z chodníka, musíte mať plán, čo robiť.

Identifikujte vybavenie reštaurácie a potravín. Nielenže je dobré vedieť, čo je k dispozícii pred príchodom, aby ste vedeli, čo sa zabaliť, ale ak sa počasie zmení, môžete mať rýchlo životaschopný plán zálohovania.

Pripravte a naplánujte si, čo potrebujete na základe toho, čo nájdete. Aké druhy divočiny môžete očakávať? Bude voda k dispozícii? Aké sú počasie a terén? Chcete sa vyhnúť pešej turistike v mrazivých teplotách, bleskových búrkach a extrémnom horúčave. Chcete identifikovať a nájsť plavecké diery, divočinu, uspokojujúce výhľady a úžasné miesta na balvan, pozerať sa na kvety, veľkolepé stromy a voľne žijúce zvieratá.

Získajte ideálny výstroj. Nechajte každého primerane namontovaný do životne dôležitých zariadení, najmä topánok a balíčkov.

Oblečenie- Žiadna bavlna! šaty vo vrstvách (syntetika, fleece, vlna a nepremokavé priedušné predmety. Prineste si to, čo potrebujete pre počasie a podmienky, s ktorými sa stretnete: dažďová bunda, klobúk, košeľa, ponožky, šortky/nohavice, spodná bielizeň, repelent bezplatných chýb DEET (Nutrapell, Coleman, atď.), Detský opaľovací krém.

Trénujte doma vo svojom okolí so svojimi deťmi skôr, ako pôjdete do voľnej prírody. Cvičte prepravu svojho dieťaťa v detskom nosiči. Pomôže vám to prispôsobiť sa noseniu balenia a vaše dieťa bude aklimatizovať rutinu. Vezmite staršie deti (vek 4 a Onull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post