Ďalšia zastávka: Mountain Mesto Reddingu

Redding v Kalifornii, centrum outdoorovej rekreácie v Northlands, sa stáva ďalšou zastávkou pre aktívne rodiny. Zadajte sa okolo 220 kilometrov severne od oblasti zálivu. Toto je miesto, kde môžete zažiť cenovo dostupné, drsné horské mesto, ktoré je stále nedotknuté a veľmi priateľské k domácim miláčikom.

Pre deti, ktoré milujú lezenie, sa nachádzajú obrovské čadičové balvany po celom sopečnom národnom parku Lassen.
Niektorí porovnávajú Redding s Moab, Utah – ďalšie mesto Young Outdoors Lifestyle Town v dosahu národných parkov a robustných horských bicyklov. Moab sa môže pochváliť preplnenými oblúkmi a národnými parkmi Canyonlands v okolí. Redding je základňou pre chodenie do menej známeho lassen sopečného národného parku, Mount Shasta a ďalších prírodných zázrakov, ako sú jaskyne, týčiace sa sekvoje, vodopády a jazerá.

Ako sa Redding stal centrom Upstate CA

V Reddingu zostáva niekoľko tehlových budov z 19. storočia, ktoré nám pripomínajú, že mesto založili v roku 1872 železnici barónov v Central Pacific RR. Boli nadšení, že predĺžili svoju líniu na Gold Rush Boomtown v Shaste v neďalekom Clear Creek. Mysleli si, že ľudia prilákajú hovor: „Choď západný mladý muž!“ Preskočil by vlak vagónu na železný vlak.

Železnici inžinieri vyhlásili, že Shasta bola príliš strmá a príliš suchá. Namiesto toho odporučili položiť stopy cez ďalšie údolie chudobných bytov, ktoré sa rýchlo premenovalo na červenanie. Nová vlna priekopníkov, mladé rodiny, ktoré hľadajú lacnú pôdu a nový život, je poslednou vlnou osadníkov.

Počas pandémie sa zrýchlila pôda, keď sa rodiny začali presúvať na životný štýl práce. Revitalizácia zasiahla staré centrum, kde na Market Street vzrástli chodníky pre chodcov, cyklistické cesty, verejnú dopravu, nové obchody, parkovanie a 200-jednotkový domový komplex.

Hlavné občianske úspechy v Turtle Bay a Sundial Bridge

Ponorte sa do polárnej výstavy v Múzeu prírodných vied Tutttle Bay v Reddingu v Kalifornii.
Prieskumný park Turtle Bay je vzrušujúci rozvoj 300 hektárov pozdĺž rieky Sacramento s veľkými rodinnými zariadeniami, z ktorých početne je zadarmo. Fantastické prírodovedské múzeum má interaktívne exponáty o histórii regiónu Redding v Kalifornii a rôznych ekosystémoch. Vyskúšajte snežnice na výstave Arktídy a nasaďte potápačský oblek v oceáne.

Vzúhnite sa von na obrovský vonkajší horolezectvo so stromami a skalnými stenami. Existujú cyklistické chodníky, piknikové oblasti, rybárske miesta, botanická záhrada a známe arborétum s oslavou sviatkov záhrady svetiel. Dozviete sa viac o rastlinách, ako aj o miestnom priemysle ťažby dreva.

Ak chcete prekročiť rieku Sacramento z jednej časti parku Turtle Bay na druhú, je tu ľahšie sklo ako vzduch a oceľový most pre chodcov. Sundial Bridge vyvinula Santiago Calatrava, architekt, ktorý urobil Oculus v New Yorku a mnoho ďalších budov. Sundial doslova „visí“ nad vodou bez toho, aby mal akúkoľvek podporu z koryta rieky, aby nerušila túto veľmi ziskovú oblasť neresiacej oblasti lososa.

V noci sa zmenia svetlá osvetľujú podlahu sklenených dlaždíc mosta a vrhajú tiene na zalesnené brehy nižšie. Je to strašidelná, ale vysoko odporúčaná exkurzia.

Redding, Kalifornia: Gateway na Mount Shasta a Lake Shasta

Červené hlinené pobrežie jazera Shasta s rezortom Holiday Harbour of White Houseboats v diaľke.
Volkanická hora Shasta, asi hodinu na sever, má vrchol 14 000 stôp. Vďaka svojim ľadovcovým svahom a programom lyžiarskych a snowboardov je Mt. Shasta Ski Park populárnym lyžiarskym strediskom pre komunitu Drive-to Community, ktorá sa tiahne do južného Oregonu. Vyskúšajte to tento rok. Návštevníci dostanú vrátenie lístkov na výťah v prvej hodine, ak sa vám nepáčia podmienky chodníka. Mt. Shasta Ski Park tiež poskytuje správu o úveroch zo sezónneho priechodu, ak nie sú otvorení najmenej 60 dní v tejto sezóne.

Neďaleko, malebné jazero Shasta, vytvorené priehlbom niekoľkých riek v 50. rokoch 20. storočia, je ideálny pre plavbu v troch sezónach. Je tiež domovom prístavu Holiday Harbor Marina s najväčšou komunitou v domácnosti v USA, skontrolujte miestne podmienky skôr, ako si rezervujete, pretože nedostatok vody v Kalifornii spôsobil, že niektoré oblasti sú náročné na loď.

Časť kúzla tohto človeka pochádza z súhry Stark Red Shoreline, Emerald Water and Forest a Dynamic Blue Skies. Tento okraj vyprahnutej pustatiny sa objaví, keď sa voda priehrady používa na zavlažovanie poľnohospodárskej pôdy v údolí Sacramento. Hladina vody klesá tak nízko, že stromy nemôžu žiť pozdĺž pobrežia červenej hliny.

Redding na vode: Touring Shasta Caverns

Tour Lake Shasta Caverns, prírodná atrakcia na ostrove v jazere Shasta, na malej skupine, so sprievodcom prehliadkou.
Jazero Shasta Caverns Trip-nevyhnutnosť-má homospel kúzla vintage atrakcie. Najprv nastúpte na pontónsku loď na plavbu cez jazero Shasta. Počas našej krátkej jazdy nás sprievodca posúval s vysokými príbehmi. Na súši sa všetci správcovia školských autobusov na útesovú jazdu na samite. Nakoniec celá rodina zostupuje hlboko do jaskynenullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post