Sexy bazény po celom svete

Adventurous Kate obsahuje pridružené odkazy. Ak urobíte nákup s týmito odkazmi, urobím kompenzáciu bez ďalších výdavkov. Vďaka!

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľajte e -mail

Tento týždeň je štýl #Frifotos bazén. Okamžite ma prinútilo veriť fantastickým hotelom po celom svete, ktoré skutočne vynaložili úsilie na stavbu veľkých bazénov. A potom sú tu kluby, ktoré vynaložili úsilie na stavbu veľkých bazénov …

Tu je niekoľko mojich preferovaných bazénov po celom svete:

V Kempinski Ishtar na Mŕtve more v Jordánsku – môj preferovaný hotel v Jordánsku – môžete v noci plávať v tomto nekonečnom bazéne (bolo to len jeden z ich početných bazénov), ako aj pozerajte sa cez Mŕtve more na svetlá Betlehema.

V Alam Sari v Keliki na Bali, neďaleko Ubudu, sa mi v tomto bazéne páčilo náklady. Bola to obdobie dažďov, ktorá naznačovala, že bola ešte oveľa pokojnejšia a uvoľnenejšia ako typická – ráno však bolo stále dostatok slnečného svitu na pár hodín.

A teraz na druhej strane Bali: Trendy bazén v Kute, kde som išiel na svoju prvú bielu párty. Nikto sa však neodvážil skočiť do bazéna pri používaní všetkého bieleho!

Alhambra v Španielsku v Granade má svoj podiel na storočných bazénoch-mnohé skvele, to v Nasridských palácoch.

A samozrejme, často používaný „toto je život“, ktorý ma v nekonečnom bazéne s mojím iPhone v princeznej P. P. v Koh Phi Phi v Thajsku.

Ale nikto nerobí bazény skôr ako fantastický Las Vegas! Ak ste nikdy predtým neboli v dennom klube bazénu, vyžaduješ ísť do Vegas – je to úžasné.

Pláž TAO – Skutočný bazén v pozadí je malý, na tom nezáleží. Do polovice popoludnia všetci tancovali, párovali sa, robili tequilové strely a navzájom sa hádzali do bazéna.

Čo sa mi na Vegas páči, je to, že každý má vždy vynikajúcu náladu a určite to vidíte na pláži Tao.

Nočný klub XS je kam ísť v noci. Niektoré noci sú oslavy bazénov, v ktorých sa môžu všetci ponoriť; Iné noci, skákanie v bazéne je odradené alebo úplne mimo obmedzenia. (Nie, že mnohí ľudia vo Vegas sú v súlade s pravidlami.) Toto je určite jeden z najsexnejších bazénov.

A keď si chcete len pozrieť akciu bazéna, v TI je vždy kýjácka pirátska show. Tak chudobné je to dobré? Nie – tak chudobné, že je to minulé skvelé, ako aj späť k chudobným.

#Frifotos je k dispozícii všetkým. Ak chcete vidieť oveľa viac obrázkov od všetkých ostatných, sledujte #frifotos na Twitteri.

Máte preferovaný bazén po celom svete? Podeľte sa o komentáre!

Získajte e -mailové aktualizácie od spoločnosti Katenever Miss A. Odhláste sa kedykoľvek!

Prvok meno prvé meno
Posledný názov Namelast
Váš e -mail e -mail
Predložiť

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľajte e -mail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post